Jasełka w Szkole Podstawowej nr 43

W dniu 4 stycznia 2017 uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na wyjątkowe jasełka. Spektakl odbył się w zaprzyjaźnionej z nami Szkole Podstawowej nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego przy ul. Józefa Śliwińskiego 5 w Lublinie. Uczniowie klas I-III udali się wraz z wychowawcami pod przewodnictwem pana dyrektora Piotra Mochola do pięknej auli, gdzie we wspaniałej atmosferze z zainteresowaniem obejrzeliśmy  przedstawienie. Były to szczególne doznania. Dzieci z klas drugich przypomniały czasy narodzenia Jezusa, pięknie tańczyły, recytowały i śpiewały kolędy. Zostaliśmy przywitani i pożegnani z honorami przez samą panią dyrektor. Dzieci z naszej szkoły bardzo dobrze się bawiły i kulturalnie zachowywały zarówno w szkole, jak i w czasie podróży autokarem. Mamy nadzieję, że będziemy częściej uczestniczyć w takich miłych spotkaniach.