Jasełka

Boże Narodzenie to najpiękniejszy i najbardziej oczekiwany okres w roku. Zgodnie z wielowiekową tradycją w naszej szkole obchodzimy je niezwykle uroczyście. W czwartek 20.12.2018 roku odbyły się debiutanckie przedstawienie Jasełek, wystawionych przez naszych najmłodszych uczniów oraz nauczycieli, którzy swoim aktorstwem przenieśli nas w świąteczny klimat.

Ciekawy scenariusz z głębokim przesłaniem, piękne dekoracje i kostiumy oraz kolędy i świąteczne piosenki złożyły się na całość wspaniale wprowadzającą w nastrój Bożego Narodzenia. Przesłanie Jasełek tradycyjnie skłoniło nas do refleksji, że Chrystus przychodzi do nas w różny sposób i w miejscach często zaskakujących. Na zakończenie nie zabrakło Ewangelii czytanej przez księdza oraz życzeń kierowanych do uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli.