Kampania BohaterON

Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii „BohaterON”. Coroczna akcja ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej oraz budować wrażliwość społeczną.
W związku z tym w październiku w klasach 4-8 odbywały się zajęcia poświęcone wydarzeniom Powstania Warszawskiego. Ponadto nasi uczniowie mieli za zadanie przygotować kartki dla wybranych przez siebie Powstańców w podziękowaniu za oddanie się w walce o wolną Polskę. Prace naszych uczniów zostały rozesłane do uczestników Powstania Warszawskiego.