KLASOWE SPOTKANIE WIELKANOCNE W SKANSENIE

Tuż przed Wielkanocą dzięki uprzejmości Dyrekcji Muzeum Wsi Lubelskiej, uczniowie klasy 3 S z rodzicami i zaproszonymi gośćmi, mogli po raz kolejny spotkać się w tak magicznym miejscu na klasowym świątecznym śniadaniu. Święta Wielkanocne, to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które przekazujemy młodszym pokoleniom. Po wspólnej modlitwie, podzieleniu się poświęconym pokarmem, Pan wicedyrektor Piotr Mochol złożył serdeczne życzenia świąteczne wszystkim zgromadzonym. Dzięki rodzicom, na stole nie zabrakło pysznych potraw wielkanocnych. Ten wspólnie spędzony czas, radosne chwile i wyjątkowy, podniosły nastrój, który sprzyjał do rozmów i cieszenia się sobą, pozostanie na długo w naszej pamięci.

Uczniowie wraz z wychowawcą serdecznie dziękują za gościnność Dyrekcji skansenu i rodzicom za przygotowanie uroczystego świątecznego spotkania wielkanocnego.

Wielkanoc to Święta pachnące wiosną  niosące prawdziwą radość
i nadzieję… Niech będą piękne i niezapomniane.
Niech przyniosą to wszystko, za czym tak bardzo tęsknimy przez cały rok.
Wesołych Świąt!