Konkurs recytatorski

25 kwietnia w naszej szkole odbyła się 4 edycja szkolnego konkursu recytatorskiego. W tym roku nosił on tytuł  ”Tuwim i Brzechwa dzieciom”. Przez ostatnie dwa lata konkurs przebiegał w formie online, ale ten rok pozwolił, aby znów spotkać się w sali gimnastycznej.
Zainteresowanie konkursem było ogromne, wiersze J. Brzechwy i J. Tuwima zaprezentowało aż 33 uczestników. Dla wielu było nie lada wyzwaniem wystąpić przed publicznością, ale recytacje przeszły  nasze najśmielsze oczekiwania, dzieci były świetnie przygotowane, wzbudzały zachwyt wśród publiczności, każdy z uczestników dostał zasłużoną burzę oklasków.
Jury w składzie: Pani Dyrektor Beata Kosidło, Pani Dyrektor Agnieszka Hankiewicz, Pan Dyrektor Piotr Mochol, Michał Kowalczyk- Szponar, wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych :
Klasy I-IV
1.  Patryk Krajewski kl. 4a,  Jakub Popik kl.4c
2. Jakub Kozłowski kl.3a,  Emilian Pszczoła kl.4c
3. Wiktor Reluga kl. 4a,  Daria Szurgocińska kl.3a
Klasy V-VIII
1. Tomasz Lachewicz kl.6f,
2.  Dominik Rusinek kl.5c, Antoni Haba kl.5c
3. Radosław Woźniak kl. 7c, Karol Zygmunt kl.7f, Wiktor Gdula kl.7f
Nagrody dla uczestników konkursu zostały ufundowane przez Stowarzyszenie Radość Dawania. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie.