Konkurs Recytatorski

14 kwietnia w naszej szkole odbyła się 5 edycja szkolnego konkursu recytatorskiego. W tym roku nosił on tytuł  ”Wiersze z humorem”.
Zainteresowanie konkursem było ogromne,  przed publicznością swoje wiersze zaprezentowało aż 35  uczestników. Po wysłuchaniu wierszy wybranych  przez recytatorów juryw składzie: Pani Dyrektor Alicja Dudak, Pani Dyrektor Beata Kosidło, Pani Dyrektor Agnieszka Hankiewicz, Pani Dyrektor Katarzyna Zarajczyk, Pan Dyrektor Piotr Mochol, wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych :
Klasy I-IV:
1.  Zuzanna Ostrowska kl.3I
2. Nikola Piwnicka kl.4a
3. Jakub Kozłowski kl. 4a. Kl. 1a ( Milena Bieniek, Maciej Guz, Jakub Stefański, Alan Jurkiewicz, Lukian Moskalik, Oliwia Guć, Marcel Czuchaj, Anna Pieńko)

Klasy IV-VIII:

1.Wiktor Gdula kl.8 d. Patryk Krajewski kl. 5c
2. Nikola Chodoń kl. 8 g  Dominik Rusinek kl.6c, Antoni Haba kl.6c Wiktor Chyliński kl.6c
3. Aleksandra Chojnacka kl.6a, Jakub Popik kl.5a

Nagrody dla uczestników konkursu zostały ufundowane przez Stowarzyszenie Radość Dawania.

Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałe występy:)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!