Konkurs recytatorski

27 lutego 2019 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski pt. „Zima wierszem pisana”. Wzięło w nim udział 20 recytatorów.  Wszyscy uczestnicy zasługują na słowa podziwu i uznania. Niektórzy z nich musieli zmierzyć się z ogromną tremą, która zawsze pojawia się podczas wystąpień publicznych.

Celem konkursu było kształtowanie kultury żywego słowa oraz rozwijanie recytatorskich, a także aktorskich uzdolnień uczniów. Jury w składzie P. Dyrektor Piotr Mochol, Pani Beata Koczur, Pani Renata Spodarek-Borkowska zdecydowało, że w tegorocznych zmaganiach laureatami zostali:

1. Jakub Grela „Bałwan” F. Klimek
  2. Wiktor Gdula „Zimowe rady” M. Walczak
  3. Mikołaj Kramarczuk i Igor Drzazgowski „Kłopoty ze śniegiem” L. J Kern

Spotkanie uświetnił występ uczniów kl. 1F z wierszem „Przyszła zima do bałwana” oraz kl. 3 D z zimową piosenką. Na koniec uroczystości wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki wręczone przez Pana Dyrektora, a ufundowane przez Radę Rodziców.

Serdeczna i przyjacielska atmosfera podczas spotkania była pięknym dopełnieniem uroczystości.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursowych zmaganiach.