Lubella inspiruje i edukuje

W dniach 2-12 stycznia uczniowie klas VII i II gimnazjum  brali udział w realizacji programu edukacyjnego „Lubella inspiruje i edukuje” . Uczniowie uczestniczyli w ciekawych zajęciach na temat wartości odżywczych produktów zbożowych. Poznali zasady prawidłowego odżywiania się i komponowania posiłków  oraz dowiedzieli się dlaczego w ich diecie nie może zabraknąć produktów zbożowych. Zakończeniem programu było wspólne przygotowanie potraw z wykorzystaniem produktów Lubelli, według przepisów dołączonych do scenariuszy zajęć. Były to bardzo atrakcyjne i inspirujące zajęcia, które uwieczniliśmy na zdjęciach. Swoimi doświadczeniami podzieliliśmy się z innymi wysyłając dokumentację naszej pracy na konkurs organizowany przez Lubellę.