Małe Bakcynalia

W dniu 3 listopada 2023 młodzież z naszej szkoły wzięła udział w Małych Bakcynaliach, czyli XXXVII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Studenckiej i Turystycznej, który corocznie organizowany jest w Chatce Żaka w Lublinie.
Uczniowie klas 5F, 7F i 8A z budynku szkoły przy ul. Bronowickiej w składzie: Tomasz Lachewicz, Marcel Rejak, Sara Wójcik, Katarzyna Choroś, Tymon Bastrowski i Bartosz Warakomski mieli zaszczyt wystąpić jako pierwszy zespół otwierający wydarzenie z utworem „Wędrujemy” z repertuaru grupy Na Bani
Przegląd wszystkich prezentacji zamykał występ Aleksandra Wiśniewskiego – ucznia klasy 4F z budynku przy ul. Krochmalnej – w utworze „Lato z ptakami odchodzi”.
Za przygotowanie uczniów oraz akompaniament wykonywany na żywo na scenie odpowiadali nauczyciele muzycy: Ewa Rak, Anna Kołodziej, Dariusz Banul, Katarzyna Zając-Roś oraz Andrzej Puchacz.
Dziękujemy organizatorom oraz publiczności za ciepłe przyjęcie, a wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pięknych wykonań.
Do zobaczenia za rok!