Mamy to! Projekt „Easter around Europe” nagrodzony Odznaką Jakości!

Udział naszej szkoły w projekcie eTwinning „Easter around Europe” został doceniony przez Krajowe Biuro eTwinning i nagrodzony Krajową Odznaką Jakości (Quality Label).

Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinning reprezentują wysoki poziom, co było dla nas dodatkową motywacją podczas realizacji działań projektowych. Nasz projekt musiał spełnić szereg kryteriów, do których należą: innowacja pedagogiczna i kreatywność, integracja z programem nauczania, komunikacja
i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi, współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi, wykorzystanie technologii.

Uzyskanie Krajowej Odznaki Jakości to duże uznanie naszej pracy i aktywności w ramach projektu. Jesteśmy bardzo dumni i już nie możemy się doczekać kolejnego projektu.

Quality Label SPS26 Lublin