Międzynarodowy Dzień Kropki – KONKURS

W 2008 roku powstał “Międzynarodowy Dzień Kropki” na podstawie opowiadania z książki “Kropka”, które stało się inspiracją dla wielu nauczycieli . Święto, obecnie, jest obchodzone już w 108 krajach. Pomysł obchodzenia międzynarodowego dnia kropki ma na celu pobudzać kreatywność i pomysłowość uczniów oraz zachęcać ich do tworzenia.

Zachęcamy do przyłączenia się do wspólnej zabawy i ubrania się tego dnia w kropki!

Organizatorzy „Międzynarodowego Dnia Kropki” w naszej szkole mają przyjemność zaprosić wszystkich uczniów oraz nauczycieli do udziału w konkursie „Moja kropka” .

Zadanie konkursowe to wykonanie kropki w dowolnej technice płaskiej, kropka nie powinna przekraczać średnicy 25cm.
Każdy uczestnik projektuje i ozdabia swoją kropkę  jak najciekawiej, następnie podpisujemy kropki na odwrocie i wieszamy na drzewie przygotowanym na tablicy przy pokoju nauczycielskim. Rozstrzygnięcie konkursu i  21 września 2020

Zachęcamy do obejrzenia filmu „Kropka”:

>>>film „Kropka”<<<

KONKURS(1)