Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

13 grudnia 2018 r. sześcioosobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mikołajkowym Turnieju w tenisie stołowym w Piaskach. Laura Bartuzi, Sylwia Dunik, Karol Olech, Przemysław Feldman, Andrzej Sokołowski i Grzegorz Spaczyński rozgrywali bardzo dobre mecze, pomimo odrobiny stresu i napięcia towarzyszącego każdym zawodom rywalizacja była fair play! Nasza szkoła w punktacji drużynowej zajęła drugie miejsce, ustępując tylko Kraśnikowi, a wyprzedzając Świdnik oraz Kozice (organizatorów tych zawodów). Indywidualnie drugie miejsca zajęli: Grzegorz i Przemek, na trzecim stopniu podium stanęli Karol i Laura, natomiast Sylwia była czwarta, a Andrzej piąty. Zawodnicy zostali nagrodzeni medalami oraz dyplomami, a do szkoły przywieźliśmy puchar. Brawa dla wszystkich uczestników!