Mistrzostwa Polski w pływaniu

W dniach 26-28.04.2019 r. w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni-Razem” w pływaniu. Województwo lubelskie reprezentowali uczniowie ze szkół w Radzyniu Podlaskim, Łukowie, Chełmie i Lublinie. W konkurencjach indywidualnych naszą szkołę reprezentowali: w najmłodszej kategorii Aleksandra Wyrwas (25m stylem grzbietowym – 8 miejsce) i Piotr Karandys (25 m stylem grzbietowym – 8 miejsce), w kategorii średniej Małgorzata Karandys (50 m stylem grzbietowym – 8 miejsce), Szymon Kozak (50 m stylem dowolnym – 8 miejsce), Kacper Krupa oraz w kategorii ZD Aleksandra Nieściór (50 m stylem grzbietowym – 8 miejsce) i Paweł Obszański (50 m stylem dowolnym – 4 miejsce). Małgorzata Karandys startowała również w sztafecie Mix zdobywając brązowy medal. Gratulujemy sukcesów i życzymy wytrwałości w dalszej pracy nad doskonaleniem umiejętności pływania.