Mistrzostwa Województwa w Unihokeju

9.11.2023 nasza szkoła była organizatorem Mistrzostw Województwa LSS „Sprawni-Razem” w unihokeju. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się dziewięć drużyn. Zaszczycili nas swoją obecnością zawodnicy z trenerami z ośrodków SOSW nr 1 Lublinie, SOSW Lublin, SOSW Hrubieszów, SOSW Włodawa, SOSW Karczmiska, SOSW Bystrzyca, ZP Łuków, Atomiki SOSW Międzyrzec Podlaski, oraz gospodarze SPSnr26 Lublin w składzie: Roman Maliuzhkevych, Hubert Warakomski, Bartosz Warakomski, Gabriela Marcel Rejak, Bednarczyk, Bartłomiej Kolano, Zuzanna Miącz – Dudak. Rozgrywki przeprowadzono w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i szkoły ponadpodstawowe. Drużyna SPS nr. 26 w swojej kategorii zajęła 3 miejsce. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy sukcesów.