Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Dnia 10 listopada 2016 roku w kościele p.w św. Michała Archanioła uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy św. w intecji Rocznicy  Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Mszy św. przewodniczył ks. proboszcz Arkadiusz Paśnik. Modliliśmy się z uczniami z innych szkół i przedszkoli, znajdujących się na terenie parafii. Chór Nauczycielski wraz z kilkoma uczniami uświetnili tę uroczystość pięknym śpiewem liturgicznym i patriotycznym, podczas którego powiewały flagi wykonane własnoręcznie przez dzieci, a na piersiach widniały piękne kokardy narodowe.  Część artystyczna odbyła się również w naszej szkole w czasie której na naszej sali gimnastycznej zaprezentowali się uczniowie klas:  3A, 2E, 2F, 3E. Z dużym zaangażowaniem i wzruszeniem zaśpiewali pieśni patriotyczne, recytowali wiersze. W tym wyjątkowym dniu odbyło się także ślubowanie nowych członków samorządu szkolnego:
1. Dolecki Mateusz
2. Kowal Weronika
3. Książek Robert
4. Lefeld Kamil
5. Lefeld Krystian
6. Lipka Michał
7. Łysiak Tomasz
8. Mączka Edyta
9. Tkaczyk Jakub
10. Tkaczyk Weronika
11. Zaborek Weronika

Kilka zdjęć z tej uroczystości