Ogólnopolski Festiwal Piosenki Studenckiej i Turystycznej BAKCYNALIA

W dniach 5-7 listopada 2021 w Lublinie odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Studenckiej i Turystycznej BAKCYNALIA. Od kilku edycji festiwal zaprasza na scenę także najmłodszych melomanów. W konkursie piosenki turystycznej Małe Bakcynalia co roku uczestniczą uczniowie z lubelskich szkół – mogą zaprezentować swoje muzyczne talenty przed publicznością i wymagającym Jury. Ubiegłoroczna edycja Małych Bakcynaliów miała charakter „videoprzeglądu”, a jednym z reprezentantów naszej szkoły był Jakub Popik z klasy 4. Jakub zaśpiewał wybraną przez siebie piosenkę p.t. „Płyńmy w dół do Starej Maui” z repertuaru zespołu Mechanicy Szanty. Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki. Gratulujemy!