Olimpiada Specjalna – pływanie

27.09.2023 w Lublinie na pływalni H2O odbyła się Olimpiada Specjalna w pływaniu. Wszystkich uczestników powitała i otworzyła zawody Pani Dyrektor Alicja Dudak w towarzystwie kierownika AQUA, byłego olimpijczyka Mariusza Siembidy. Naszą szkołę reprezentowało 11 uczniów: Wiktoria Pudelska, Julian Adamski, Jakub Brejnak, Łukasz Kowalczyk, Tomasz Lachewicz, Szymon Gruda, Mikołaj Nazim, Marcel Rejak, Dominik Rusinek, Oskar Witkowski, Igor Zawiślak. Uczniowie rywalizowali na dystansach 25, 50 i 100 metrowych, stylami dowolnym, grzbietowym i klasycznym. Każdy uczeń startował dwukrotnie w konkurencjach indywidualnych oraz czterech uczniów reprezentowało naszą szkołę w sztafecie: Julek, Tomek, Dominik i Mikołaj – nasza sztafetę była bezkonkurencyjna !!!

Łącznie zdobyliśmy 22 medale w konkurencjach indywidualnych i złoto w sztafecie 🙂

Brawa dla wszystkich zawodników !!!