Polska moja ojczyzna

W tym roku uczniowie klas 1-3 po raz drugi realizowali projekt „Polska moja ojczyzna”.   Celem projektu było między innymi zdobycie ważnej wiedzy na temat Polski, poznanie symboli narodowych, poznawanie wybranych krajobrazów charakterystycznych dla naszego kraju, rozwijanie zainteresowania pięknem naszej ojczyzny. Rozwijali swoje uzdolnienia, umiejętność współpracy, wykonywali prace plastycznych różnymi technikami plastycznymi, przygotowali kokardy narodowe,  dekoracje w klasach, gazetkę na korytarzu szkoły, uczyli się hymnu państwowego, samodzielnie wykonywali karty pracy.  Wspólnie wykonali flagę naszego państwa. Uczniom udało się oczywiście zrealizować zadania i otrzymać odznaki oraz dyplom małego patrioty.