POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

„Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez i są takie osoby na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień…”

Czwartek 23 czerwca stał się bardzo ważnym dniem dla uczniów, rodziców i wychowawców klas ósmych. Tego dnia przyszli absolwenci po raz ostatni spotkali się na uroczystości kończącej ostatni etap nauki w szkole podstawowej, po raz ostatni usłyszeli dobrze im znany dźwięk szkolnego dzwonka i później po raz ostatni zasiedli w szkolnych ławkach w towarzystwie swoich kolegów i koleżanek wspominając wspólnie spędzony czas.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego była pożegnaniem się absolwentów nie tylko z nauczycielami, ale przede wszystkim pożegnaniem odchodzącej na emeryturę Pani Dyrektor Bożenny Kowalik. Pani Dyrektor została uhonorowana Orderem Janusza Korczaka przyznanym przez Dziecięcą Kapitułę Orderu. Własnoręcznie wykonany przez uczniów w szkolnej pracowni garncarskiej Order Korczakowski otrzymują jedynie wyjątkowi i zasłużeni pedagodzy. Rodzice absolwentów skierowali piękne słowa podziękowania dla Pani Dyrektor oraz całego Grona Pedagogicznego. Do podziękowań za wieloletnią pracę na rzecz dzieci niepełnosprawnych przyłączyła się również Dyrektor Wydziału Edukacji Specjalnej i Wspomagania Kuratorium Oświaty Pani Aleksandra Sępoch, która w imieniu Lubelskiej Kurator Oświaty Teresy Misiuk przekazała list gratulacyjny.

ABSOLWENTOM życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz wiary w spełnienie swoich marzeń!!!