Pożegnanie uczennicy

Na zakończenie roku szkolnego pragniemy pożegnać naszą uczennicę Wiktorię Panasiuk, która po wielu latach nauki w naszej szkole przenosi się do innej placówki wraz ze zmianą swojego miejsca zamieszkania. To pożegnanie – tym razem w formie muzycznego nagrania z Wiktorią w roli głównej – jest naszym podziękowaniem za wspólne lata pracy, występów artystycznych ze śpiewem i tańcem Wotkorii na pierwszym planie. Dziś my nauczyciele, wychowawcy, całe grono pedagogiczne nie jesteśmy w stanie zliczyć tych wszystkich osiągnięć i sukcesów, wyróżnień, dyplomów i zajętych miejsc na podium, ale bardzo byśmy chcieli żebyś dalej rozwijała swoje zainteresowania i pasje, a także odkrywała nowe możliwości w sobie. Tego wszyscy, życzymy Ci z całego serca. Także Twoi koledzy i koleżanki ze szkoły przekazują najlepsze życzenia oraz mają nadzieję na spotkanie z Tobą wspólnie na scenie. Pozdrawiamy!