Rozwiązanie zagadek – projekt 1 – ferie zimowe – szkolne koło PTTK „Peron26”

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczniom z rodzinami, którzy wzięli udział w projekcie pierwszym podczas tegorocznych ferii zimowych. Przez 10 dni ukazywały się na stronie internetowej szkoły zagadki dotyczące Lublina. Wszystkie Wasze odpowiedzi odczytaliśmy i postanowiliśmy nagrodzić dyplomami i drobnymi upominkami trzech uczniów i ich rodziny (bo konkurs był rodzinny). Wszyscy przesłali odpowiedzi na każdą z zagadek. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnych projektach, które ogłosimy niebawem. Zachęcamy do podróżowania, zwiedzania i poznawania zakątków naszego miasta, województwa i kraju. Mamy nadzieję, ze zwycięzcom pomogą otrzymane nagrody.

Zwycięzcy to: Ksawery z kl.2d, Łukasz z kl.3k i Paweł z kl.6g