Ślubowanie klas I Szkoły Podstawowej

„Ślubujemy dbać o honor i tradycje szkoły i godnie reprezentować jej imię na zewnątrz,

rzetelną nauką i pracą wypełniać pokładane w nas nadzieje nauczycieli, wychowawców i rodziców.”

12 października w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 4 im. Janusza Korczaka w Lublinie 20 pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej Nr 26 otrzymało z rąk Pani Dyrektor Bożenny Kowalik dyplom pasowania na ucznia.
To był wyjątkowy dzień, dla naszych pierwszaków. Towarzyszyli im oprócz wychowawców i nauczycieli wzruszeni rodzice, dziadkowie i wychowawczynie z przedszkola.
Po uroczystym ślubowaniu młodzi uczniowie w odświętnych kołnierzach przedstawili program artystyczny złożony z piosenek i tańców. „Egzamin” zdali na szóstkę.
Po części artystycznej i obejrzeniu fragmentów filmu z historią szkoły czekał na pierwszaków poczęstunek przygotowany przez rodziców.
WITAMY!   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.