Ślubowanie klas pierwszych

Jedną z ważniejszych uroczystości odbywających się w naszej szkole jest przyjęcie najmłodszych w poczet uczniów Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka. Pierwszoklasiści oczekują na nie z wielką radością. Jest to wielkie przeżycie nie tylko dla uczniów, ale również dla ich rodziców i nauczycieli.

„Cześć, cześć — jak się dzisiaj masz, cześć, cześć — jak się czujesz dziś…”

Tą piosenką dnia 11 października pierwszoklasiści przywitali gości przybyłych na uroczystość ich ślubowania. Po części artystycznej składającej się z piosenek i tańców, które były dla nich pierwszym egzaminem (oczywiście zdanym na „szóstkę”) dzieci złożyły uroczyste ślubowanie i zostały przez panią dyrektor Alicję Dudak pasowane na uczniów Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26. Uczniowie z rąk pani dyrektor otrzymali dyplomy i upominki, a potem wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.
Cieszymy się, że jesteście w naszej szkole i życzymy Wam wielu sukcesów!!!
Dziękujemy Stowarzyszeniu „Radość Dawania” za wsparcie finansowe w przygotowaniu uroczystości.