ślubowanie uczniów klas pierwszych

„Ślubuję uroczyście:
Być dobrym uczniem,
Uczyć się pilnie i chętnie,
Dbać o dobre imię szkoły i klasy,
Być dobrym kolegą, dobrą koleżanką,
Szanować pracę swoją i innych,
Kochać swoją Ojczyznę Polskę”
Taki tekst ślubowania na ucznia naszej szkoły w dniu 17 października 2023 roku złożyli uczniowie klas pierwszych.
Po części artystycznej i zdanym egzaminie przez pierwszoklasistów Pani Dyrektor szkoły przyjęła ślubowanie od uczniów. Następnie wraz z Panią Inspektor Beatą Janiszewską – Brudzisz dotykając ramienia każdego dziecka pięknym piórem dokonały pasowania i wręczyły dyplomy. Bez najmniejszych wątpliwości, z wielką radością dzieci klas 1a,1b,1i zostały oficjalnie przyjęte do grona uczniów naszej szkoły. Po części oficjalnej odbyło się spotkanie z rodzicami, goścmi oraz słodki poczęstunek. Każdy pierwszoklasista otrzymał też piękne upominki.
Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie przyjaciół i wszystkich pracowników szkoły.

Dziękujemy Stowarzyszeniu „Radość Dawania” za dofinansowanie upominków.