Śniadanie na trawie

Czerwiec tego roku rozpieszcza nas piękną, słoneczną pogodą, dlatego nauczyciele świetlicy wraz z dziećmi zorganizowali Śniadanie na trawie. W cieniu pod drzewami rozłożyliśmy koce, a na nich pyszne kanapki, soczyste owoce i orzeźwiające kompoty. Pani Dyrektor Bożenna Kowalik uroczyście przywitała wszystkich zaproszonych gości. Nasz piknik zaszczycili Pani Małgorzata Romanko Dyrektor Lubelskiego ROPS, Pan Ryszard Dados przedstawiciel Oddziału Lubelskiego  PFRON i Pani Anna Kocot przedstawiciel Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Lublin. Dzieci miały okazję uczestniczyć w zapomnianych zabawach podwórkowych, mogły pomalować sobie twarz, puszczać ogromne bańki mydlane i robić śmieszne zdjęcia. Były też śpiewy przy akompaniamencie gitary oraz występ artystyczny Cztery Żywioły.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Radość Dawania za pomoc w zorganizowaniu uroczystości. Było zdrowo i kolorowo, wszyscy bawili się wyśmienicie. Mamy nadzieję, że podobna impreza wpisze się w tradycję naszej szkoły.