Spotkanie Noworoczne w „Benjaminie”

Jak co roku dnia 17.01.2019 r. w Ośrodku Wsparcia dla Młodzieży Niepełnosprawnej „Benjamin” przy ul. Zbożowej w Lublinie, spotkali się uczniowie nauczania indywidualnego ze swoimi kolegami z klas: 3Oz, 5A 6I, 5Ha, wychowawcami i nauczycielami. W spotkaniu wzięła również udział młodzież ze Szkolnego Koła Caritas z Państwowych Szkół Budownictwa i Geodezji w Lublinie, która pod kierunkiem p. Doroty Wójtowicz animowała zabawy z naszymi uczniami. Podczas wspólnej zabawy nawiązały się serdeczne i ciepłe relacje. Młodzież z Koła Caritas obiecała odwiedzać uczniów naszej szkoły. Spotkanie skończyło się przy wspólnym stole zastawionym słodkimi smakołykami. Dzięki finansowemu wsparciu Szkolnego Koła TPD oraz Stowarzyszenia „Radość dawania” działających przy Szkole Specjalnej nr 26 uczniowie otrzymali noworoczne upominki.