„Świąteczny wieczór w szkole”

Szkoła to miejsce w którym można spędzać czas w różny sposób. 14 grudnia nasza szkoła rozbrzmiewała radosnym gwarem do późnych godzin wieczornych, gdyż po raz trzeci miało miejsce niecodzienne wydarzenie: Świąteczny wieczór w szkole. Uczniowie, ci młodsi i starsi, wspólnie z –nauczycielami spędzili wieczorne godziny pracując w grupach- wykonywali różne zadania związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Największą atrakcją tego wieczoru było oczywiście pieczenie i dekorowanie pierniczków (kto wie, może rosną nam przyszli cukiernicy)? Poznaliśmy ciekawy pomysł na świąteczny upominek. Piernikowe gwiazdki różnej wielkości łączone lukrem zamieniły się w piękne choinki!!! Każdy mógł zabrać ze sobą piernikową choinkę lub kilka udekorowanych własnoręcznie pierniczków… ale i tak większa ilość ciasteczek znalazła się w naszych brzuchach… Pychotka… Kolejną taką pychotką okazały się własnoręcznie zrobione przez dzieci tosty, które równie szybko znikały z talerzy. Kto chciał mógł robić ozdoby na choinkę, dekoracje lub stroiki na świąteczny stół, a najwytrwalszym udało się stworzyć długi, kolorowy łańcuch. Wszystkim poczynaniom towarzyszył śpiew kolęd i tutaj jak zawsze należą się duże brawa nauczycielom muzyki, za ich piękne wykonanie. Uczestnikom dziękujemy za przybycie i dobrą zabawę. Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT i zapraszamy za rok!!!