Świąteczny wieczór w szkole

stroiki zrobione,

film zaprezentowany,

wieczór był udany!

Szkoła to nie tylko lekcje i zajęcia terapeutyczne – to także miejsce, w którym uczniowie mogą rozwijać swoje pasje, kształtować umiejętności, a przede wszystkim miło spędzać czas robiąc coś przyjemnego.
Z tego właśnie powodu w piątek 9 grudnia 2016 roku  odbył się po raz pierwszy świąteczny wieczór w szkole. Tym razem zajęcia rozpoczęły się o godzinie 17, a zakończyły o 21.00. Każdy z uczniów mógł znaleźć coś dla siebie: seans z filmem o tematyce bożonarodzeniowej, pieczenie i dekorowanie pierniczków, dekorowanie świec, wykonywanie ozdób świątecznych. Nie zabrakło wspólnego kolędowania.

Mamy nadzieje, że jeszcze nie raz uda się nam tak przyjemnie spędzić piątkowy wieczór. Zapraszamy do obejrzenia ciekawych zdjęć