Szkołą do Hymnu

To już po raz czwarty nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. W środę 10 listopada wszyscy uczniowie i Ci podczas zajęć zdalnych, i Ci obecni w budynku szkoły, z zachowaniem zasad sanitarnych o godzinie 11.11 spotkali się by wspólnie odśpiewać „Mazurka Dąbrowskiego”. Odświętne stroje, powaga i duma towarzyszyła uczniom, dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły. Kolejna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości była przyczynkiem do wspaniałych lekcji o Nas –  o Polakach, naszej historii i o patriotyzmie. Wykonano wiele pięknych prac o tematyce patriotycznej podczas zajęć arteterapeutycznych, które ozdobiły szkolne korytarze i sale lekcyjne. W te ważne dla nas Polaków dni, z każdej szkolnej sali słychać było śpiew pięknych patriotycznych pieśni.