I edycja szkolnego konkursu „Talent Show”

Za nami I edycja szkolnego konkursu „Talent Show”.

26 marca 2019 w sali widowiskowej lubelskiego Caritas mieliśmy okazję podziwiać prezentacje talentów naszych uczniów w dwóch kategoriach konkursowych: scena oraz wystawa.

Uczestnicy prezentowali etiudy taneczne, prezentacje wokalne, pokaz karate, grę na instrumentach, recytacje wierszy, prace plastyczne, wyroby z gliny, plasteliny, a nawet elektromagnes i układ elektryczny.

Zmagania uczestników oceniało Jury w skład którego weszli: Pani Wicedyrektor Beata Kosidło, Pan Wicedyrektor Piotr Mochol, Pani psycholog Małgorzata Ostojewska, nauczyciele: Pani Monika Szych, Pan Piotr Skiba, Pan Paweł Petkowicz oraz nasi uczniowie: Weronika Zaborek oraz Krzysztof Krysa.

Całość imprezy poprowadzili wspaniali i niezastąpieni : Marcin Wąsowski i Michał Łysiak z Poławiaczy Pereł Teatru Improv.

Nagrody dla laureatów konkursu ufundowali: Skate Town, Mania Skakania, Bounce, Baby Fant, Gruby Benek, Kemping u Superika.

Słodkości dla artystów oraz widowni ufundowali: Europiek oraz Cukiernia Williams.

Dziękujemy także Pani dr Urszuli Lewartowicz z Wydziału Psychologii i Pedagogiki UMCS w Lublinie za współpracę oraz jej studentom, którzy wsparli nas swoją pomocą przy wydarzeniu.

Laureaci w kategorii scena klasy I-IV:

I miejsce- uczeń kl. IV- gra na pianinie

II miejsce- Zuzanna Krzesiak- śpiew

III miejsce- Oskar Witkowski- gra na dzwonkach chromatycznych

Laureaci w kategorii scena klasy V-VIII i III gimnazjum:

I miejsce- Cezary Bogusz- taniec

II miejsce- Zuzanna Świtek- taniec

III miejsce- Kajetan Rachwał- śpiew

Laureaci w kategorii wystawa klasy I-IV:

I miejsce- uczeń kl. IV – układ elektryczny

II miejsce- Oliwier Winkler- glina

III miejsce- Bartłomiej Jakubas- glina

Laureaci w kategorii wystawa klasy V-VIII i III gimnazjum:

I miejsce- Mateusz Pawlak- modele samochodów z bloku technicznego

II miejsce- Bartek Witkowski- prezentacja multimedialna

III miejsce- Kamila Rusek- figurki z plasteliny

Nagroda specjalna- Wiktoria Panasiuk- śpiew.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.