Talent Show

Za nami II edycja szkolnego konkursu „Talent Show”.

Udało na się w końcu spotkać po 2 letniej przerwie i śmiało możemy napisać, ze frekwencja artystów występujących na scenie przerosła nasze oczekiwania.

Łącznie obejrzeliśmy 80 prezentacji, 28 w kategorii SCENA oraz 15 w kategorii WYSTAWA.

Jurorzy w składzie: p. Dyrektor Piotr Mochol, p. Karolina Karpińska i p. Paweł Petkowicz mieli naprawdę trudne zadanie, aby wyłonić grono zwycięzców.

Zgromadzona licznie publiczność w sali widowiskowej Pracowni Kultury „Maki” mogła zobaczyć wystawę prac w formie multimedialnej, posłuchać piosenek, instrumentalizacji, zobaczyć układy taneczne, układy ruchowe do muzyki, żonglerkę, a nawet pokaz jazdy na hulajnodze.

Laureaci w kategorii WYSTAWA:

I miejsce Kamila Rusek klasa 8G

II miejsce Mateusz Pawlak klasa 8C

III miejsce Michał Kowalczyk-Szponar klasa 7H

wyróżnienie Oliwier Winkler klasa 5E

Laureaci w kategorii SCENA klasy I-IV:

I miejsce Jakub Popik- śpiew, klasa 4A

II miejsce klasa 4E (Jakub Brodziak, Jakub Brejnak, Łukasz Stefaniak, Wasyl Mokrzycki)- taniec „Zaczarowane gazety”

III miejsce klasa 1C (Martyna Karamon, Kinga Morska, Marcel Borowiec, Weronika Bąk- Dereń)- instrumentalizacja i ruch „Piraci z Karaibów”

Wyróżnienie: klasa 2K/3K (Vanessa Podgórska, Sebastian Tudruj, Emilia Świca) śpiew

Laureaci w kategorii SCENA klasy V-VIII:

I miejsce Marcel Rejak- freestyle na hulajnodze, klasa 6F

II miejsce Wikoria Pudelska- śpiew, klasa 6G/7B

III miejsce Wiktor Gdula- śpiew, klasa 7F

Wyróżnienie: Zespół „Chochliki”- suita tańopisców lubelskich

Wyróżnienie: Kamil Pydyś- stand up, klasa 7K

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, dziękujemy za wszystkie prezentacje, gratulujemy debiutów scenicznych. Wielkie podziękowania dla nauczycieli, którzy przygotowali uczniów do prezentacji.

Talent Show nie odbyłoby się gdyby nie pomoc finansowa naszych sponsorów: Agencja Reklamowa „Maik”, Stowarzyszenie „Radość Dawania”, Szkolne Koło TPD Oddział Lublin, Super IQ, Mania Skakania, Cinema City, Olimp Trofea Sportowe, Drukarnia DMK, Kids Club.

Serdecznie dziękujemy za państwa pomoc i wsparcie w ufundowaniu nagród.

Wielkie podziękowania składamy także p. Dyrektor DDK Bronowice Aleksandrze Szulc- Chomie oraz za udostępnienie sali widowiskowej, a także pracownikom za obsługę techniczną imprezy.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję imprezy w 2023 roku.