Uroczyste obchody odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dnia 8 listopada 2019 roku, odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody odzyskania przez Polskę niepodległości.
W uroczystości wzięła udział społeczność naszej szkoły na czele z Dyrekcją. Akademia rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu sztandarowego oraz odśpiewaniem hymnu narodowego oraz hymnu szkoły. Następnie odbyło się uroczyste zaprzysiężenie samorządu uczniowskiego. Artyści z naszej szkoły przygotowali program o charakterze patriotycznym, który był znakomitą lekcją historii. W programie wystąpili: Przedstawiciele Rady Uczniowskiej, Poczet Sztandarowy, Tancerze zespołu p. Joanny Miłoszewicz- Czarneckiej, Recytatorzy: Jakub Grela, Magdalena Skubik, Kajetan Rachwał, Mikołaj Wlizło, Mateusz Pawlak, Tomasz Lachewicz,  piosenki : Wiktor Gdula, Tomasz Lachewicz, Kacper Wręga, Jakub Wójcik , chór uczniowski.