Uroczyste wręczenie Miejskiego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie

7 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 38 w Lublinie odbył się Festiwal Szkół Promujących Zdrowie, w którym wzięli udział przedstawiciele naszej szkoły. W festiwalu uczestniczyli: Prezydent Miasta Lublin – Krzysztof Żuk, przedstawiciele Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin, przedstawiciele lubelskich uczelni, Kuratorium Oświaty, Agencji Rynku Rolnego, Policji oraz Straży Miejskiej i delegacje z wielu lubelskich szkół i przedszkoli.

W czasie oficjalnej części uroczystości Pan dr Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin, wręczył Pani Dyrektor Bożennie Kowalik Miejski Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

Po części oficjalnej uczniowie uczestniczyli w różnorodnych formach zajęć promujących zachowania prozdrowotne.

Naszą szkołę reprezentowali: Pani Dyrektor Bożenna Kowalik, Pani Agnieszka Hankiewicz – szkolny koordynator Programu „Szkoła Promująca Zdrowie” oraz przedstawiciele klas młodszych: Weronika Sokół z klasy III b, Katarzyna Szelest z klasy IV Ja, Łukasz Kowalczyk z klasy IV Ja.

Tak pisano o tym wydarzeniu na stronie Urzędu Miasta Lublin >>>TUTAJ<<<

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie-1