V Jubileuszowe Integracyjne Spotkania Artystyczne.

Na zaproszenie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej uczniowie naszej szkoły przygotowali taneczno – wokalne pokazy, które uświetniły V Jubileuszowe Integracyjne Spotkania Artystyczne.Witold Kondrasiuk zaprezentował utwór „Zagubiony” z repertuaru Zespołu Enej. Uczniowie z klasy 3 T zatańczyli walca angielskiego do piosenki Alicii Keys „If I Ain’t Got You”, a uczniowie klasy 3 S wspólnie z Panem Dyrektorem walca wiedeńskiego „When a man Loves a Woman” Michaela Boltona. Uzupełnieniem pokazu był taniec nowoczesny do piosenki MAS Ricky Martina w wykonaniu Weroniki Zaborek, Dominiki Król, Gosi Karandys, Weroniki Ładoszek i Przemka Sokołowskiego.

Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a słodki poczęstunek z pysznymi ciastami i napojami był czasem rozmów z organizatorami i zaproszonymi gośćmi V Jubileuszowych Integracyjnych Spotkań Artystycznych.