VI Festiwal Kolęd i Pastorałek

16.01 rozpoczął się VI Festiwal Kolęd i Pastorałek w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Bystrzycy. Pierwszą kolędę razem z publicznością zainicjował na gitarze Andrzej Kozioł – gitarzysta i wokalista grupy Vox. Trzyosobowa komisja przesłuchiwała uczestników konkursu w różnych kategoriach wiekowych. Piękne kolędy i pastorałki można było usłyszeć w odmiennych aranżacjach. Nasi reprezentanci na scenie czuli się dość swobodnie. Przy akompaniamencie na żywo nauczyciela muzyki uczniowie zaśpiewali: „Koncert na święta”, „Zaśnij dziecino” i „Gdy się Chrystus rodzi”. Komisja po przesłuchaniu 32 uczestników przyznała miejsca i nagrody dla wspaniałych wokalistów. Nasi podopieczni znaleźli się w ścisłej czołówce. Kacper Kosior – I miejsce, Wiktoria Panasiuk – II miejsce, Zespół „Na raz i na dwa” – I miejsce.  Opiekunowie odebrali podziękowania i piękne statuetki. Dziękujemy  nauczycielom, którzy czuwali nad opieką naszych młodych artystów.