VI Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek „Jezus Malusieńki”

13 stycznia 2018 r, w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublinie, odbył się VI Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek „Jezus Malusieńki”. Uczestnikami Festiwalu byli uczniowie ze szkół podstawowych województwa lubelskiego z klas IV – VII.

Wśród  117 wykonawców: 24 solistów i 13 zespołów: duety, tercety, kwartety, zespoły wokalne i wokalno – instrumentalne wystąpił uczeń naszej szkoły Witold Kondrasiuk z klasy V F. Otrzymał on wyróżnienie – Nagrodę Jury za wykonanie „Pastorałki od serca do ucha”. Podczas obrad Jury z inicjatywy p. Kurator Oświaty Teresy Misiuk, nauczyciele z naszej szkoły wraz z innymi muzykami grali i śpiewali, włączając do wspólnego kolędowania uczestników Festiwalu.

Z całego serca gratulujemy Witkowi za odwagę, trud i ubogacenie nas pięknym śpiewem. Życzymy mu dalszych sukcesów.