Warsztaty przedświąteczne

W dniu 28 listopada uczniowie z klas 3A, 3F i 3H przygotowali podczas warsztatów przedświątecznych, wspólnie z mamą Mateusza z kl. 3H Panią Moniką Wilkołaską wieniec adwentowy i świeczniki. Omówiliśmy zwyczaj i symbolikę przygotowywania wieńców adwentowych. Nasz wykonaliśmy ze świerku i modrzewia, oraz szyszek, bombek, wstążek i 4 świeczek, wykonanych samodzielnie z wosku pszczelego przez Panią Monikę. Samodzielnie wykonane przez uczniów świeczniki będą piękną ozdobą w domu w okresie Bożego Narodzenia. Wieniec adwentowy jest już teraz pięknym symbolem i ozdobą sali lekcyjnej. Bardzo cieszymy się, że rodzice uczniów naszej szkoły chętnie i twórczo włączają się w jej życie. Dziękujemy mamie Mateusza za jej pomoc i zaangażowanie w przygotowanie warsztatów.