Warsztaty wielkanocne

W poniedziałek 25 marca uczniowie klas 2A i 2H wraz z wychowawcami, rodzicami i innymi nauczycielami poczuli  zbliżające się wielkimi krokami święta Wielkanocne, co zaowocowało wspólnym wykonaniem przepięknych dekoracji świątecznych. Powstały więc pisanki metodą decoupage, pisanki plastikowe, w których zamknięte zostały kolorowe piórka z cekinami, gniazdka z fizeliny oraz brzozowe wianki, do których przyklejaliśmy kwiaty i styropianowe jajka. Dzieci wysiały również owies, a doniczkę ozdobiły na wzór zajączka doklejając jej oczy, uszy oraz zęby. Owies ten kiedy wykiełkuje, stanie się piękną ozdobą wielkanocnego stołu. To był mile, ale i pracowicie spędzony czas. Cieszymy się, że rodzice naszych uczniów chętnie biorą udział w zajęciach ze swoimi dziećmi, a warsztaty są jedną z okazji spędzania czasu razem.