Ważna informacja!

Szanowni Państwo.

Na stronie szkoły, w zakładce dokumenty szkolne, załączamy wzory dokumentów związane z dowozem dzieci w nowym roku szkolnym 2020/2021 organizowanym przez ZTM (busy MPK)

Jeśli Państwa dziecko korzystało z dowozu w tym roku szkolnym  i nie zmieniły się żadne dane tzn. adres zamieszkania, osoby upoważnione do odbioru dziecka lub numery telefonów do tych osób lub rodziców w takim przypadku wypełniają  Państwo załącznik nr 3 (oświadczenie o kontynuacji dowożenia) i dostarczają do szkoły osobiście , listem lub e-mailem do dnia 1 czerwca 2020 r.

Jeśli Państwa dziecko korzystało z dowozu w tym roku szkolnym, ale nastąpiły zmiany w adresie zamieszkania, zmienią się  osoby upoważnione do odbioru dziecka lub numery telefonów do tych osób lub rodziców w takim przypadku wypełniają Państwo załącznik nr 1 (wniosek o organizacje dowożenia), a osoby upoważnione do odbioru dziecka wypełniają również załącznik nr 2  (zgoda osoby upoważnionej) i dostarczają do szkoły osobiście , listem lub e-mailem do dnia 1 czerwca 2020 r.

Jeśli Państwa dziecko nie korzystało z dowozu w tym roku szkolnym ,ale chcecie żeby było dowożone od września 2020 roku proszę wypełnić załącznik nr 1 (wniosek o organizacje dowożenia), a osoby upoważnione do odbioru dziecka wypełniają również załącznik nr 2
(zgoda osoby upoważnionej) i dostarczyć  do szkoły osobiście , listem lub zaszyfrowanym e-mailem do dnia 1 czerwca 2020 r.

Bardzo proszę o uważne czytanie i prawidłowe wypełnienie dokumentów.