Wieczór w szkole

Dnia 13 grudnia już po raz czwarty mogliśmy spotkać się na „Świątecznym wieczorze w szkole”. W godzinach popołudniowych pod opieką nauczycieli uczniowie podzieleni na cztery grupy przygotowywali się do Świąt Bożonarodzeniowych. W tych poczynaniach po raz pierwszy mieli okazje uczestniczyć również rodzice i rodzeństwo uczestników. Jak zawsze dzieci ogromnym zaangażowaniem zabrały się za pieczenie i dekorowanie piernikowych wypieków. Chętnie wykonywały również świąteczne stroiki i ozdoby. W tym roku nauczyły się robić szyszkowe Mikołajki, oraz lampioniki ze słoików, a ochotnicy mogli zrobić świąteczne kartki. Podczas wspólnego kolędowania dzieci przypomniały i utrwalały sobie słowa przepięknych kolęd. Ten wieczorny czas szybko dobiegł końca – uczniowie w przedświątecznych nastrojach wrócili do domu bogatsi o nowe doświadczenia.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim uśmiechu i ciągłej radości!!!