WIOSENNY SAD – REALIZACJA PROJEKTU WĘDRÓWKA PRZEZ CZTERY PORY ROKU

Dnia 26 kwietnia 2018 roku klasy 1 Ea, 2 Ba, 3 B, 3 S, 3 T uczestniczyły w wycieczce do sadu doświadczalnego Uniwersytetu Przyrodniczego na Felinie w ramach projektu WĘDRÓWKA PRZEZ CZTERY PORY ROK. Uczniowie obserwowali kwitnące drzewa owocowe: jabłonie, grusze, wiśnie. Mieli okazję również podziwiać wielobarwny, tulipanowy dywan. Naszej wyprawie do sadu sprzyjała ciepła, wiosenna aura i towarzyszył wesoły śpiew ptaków, brzęczenie pszczół, zapach kwiatów. Zmęczeni ale urzeczeni pięknem przyrody, powróciliśmy do szkoły. Dziękujemy pracownikom Uniwersytetu Przyrodniczego za umożliwienie wstępu do sadu. Jesienią ponownie odwiedzimy to urokliwe miejsce z nadzieją, że na drzewach pojawią się dorodne owoce.