„Wiosna wierszem malowana” – wyniki konkursu

Z przyjemnością informujemy, że konkurs recytatorski został rozstrzygnięty. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.
Celem konkursu było:
– rozwijanie zdolności recytatorskich
– zainteresowanie wiosną, dostrzeganie jej znaków w utworach poetyckich
– zachęcanie dzieci do przezwyciężania nieśmiałości oraz aktywności zadaniowej
– popularyzowanie wśród uczniów pięknej recytacji, jako alternatywnego sposobu wyrażania emocji.

Spośród 28 nadesłanych zgłoszeń, spełniających wymogi formalne, artystyczne i techniczne Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów:

I, II i III miejsca w pierwszej kategorii wiekowej kl.1-3:

I miejsce – Patryk 3 Ga

II miejsce – Patrycja 1B

III miejsce – Łukasz 3K,  Aleksander 2Ba

oraz I, II, III i IV miejsca w drugiej kategorii wiekowej kl. 4-8:

I miejsce- Marcel 4I, Kamil  7F

II miejsce – Wiktoria 4A, Mikołaj 6E

III miejsce- Wiktor 6F, Jakub 6I

IV miejsce- Łukasz 5 Ca, Konrad 5 Ca

Dzieci skradły nasze serca, dlatego jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników konkursu oraz przyznać szczególne wyróżnienia.

Decyzją Komisji Konkursowej wyróżnienia otrzymali :

Alan,  Wojciech – kl.  1B, Alicja,  Hanna, Wiktoria – kl.2 A, Aleksander   – kl.  2Ba, oraz

Aleksandra 4A, Natalia 4I, Dominik -4Ca, Adrian, Bartosz – kl. 4G, Tomasz – kl. 5F, Kacper 6E, Karol 6F,

Bartosz, Łukasz- 6C

Ze względu na konieczność przestrzegania nowych obostrzeń , naukę zdalną i nieobecność osób nagrodzonych w szkole, wręczenie nagród odbędzie się w kwietniu, odrębnie w budynkach przy ul. Bronowickiej, Kurantowej i Krochmalnej. O szczegółach laureatów i osoby wyróżnione poinformujemy mailowo.

Zapraszamy do oglądania jak  pięknie mówią o wiośnie zwycięzcy:

Kopia Wiosna wierszem malowana
Wszystkim dzieciom gratulujemy fantastycznego występu, a rodzicom i opiekunom w szkole dziękujemy za przygotowanie ich do udziału w naszym konkursie. Autorom zwycięskich i wyróżnionych recytacji serdecznie gratulujemy i zachęcamy do rozwijania swoich zdolności.