Wtorki z klasyką – koncert

Uczniowie kilku klas (1B, 2B,2G, 3C, 4A. 4B,4C,4H,6C,7E) mieli okazję uczestniczyć we wspaniałym koncercie uczniów szkoły muzycznej pod nazwą: „Wtorki z klasyką w Szeligowskim”.
Rozpoczynający się cykl audycji muzycznych poświęconych muzyce klasycznej pozwolił uczniom poznać instrumenty muzyczne, posłuchać ich na żywo, a prezentacja multimedialna i słowo wprowadzające przeniosło naszych uczniów we wspaniały świat dźwięków pod tytułem: „Muzyczne pocztówki z wakacji”. Dźwięki fortepianu, skrzypiec i fletu poprzecznego pozwoliły nam wyobrazić sobie Wiedeń, posłuchać góralskiej muzyki oraz kilku utworów Fryderyka Chopina. Już planujemy kolejne spotkanie z rówieśnikami grającymi na instrumentach w październiku.