Wycieczka do Farmy Iluzji

19 czerwca 2017 roku uczniowie zrzeszeni w AKADEMII PANA PIOTRA oraz realizujący projekt teatralno – taneczny ZATRZYMANI W CZASIE wyjechali do Parku Rozrywki Farma Iluzji w Trojanowie w ramach Pleneru Artystycznego.
 Po dotarciu na miejsce i zjedzeniu na świeżym powietrzu drugiego śniadania uczniowie wraz z opiekunami rozpoczęli zwiedzanie Parku z przemiłym przewodnikiem. „Pierwszy raz na Farmie” oraz „W świecie legend i mitów” to pakiety dedykowane dla naszych młodych artystów.
Wszystkie topowe atrakcje ulokowane w Parku, wizyta w Krainie Magii, poznanie z bliska sympatycznych smoków, magicznych postaci i stworzeń to tylko część niezapomnianych atrakcji. Można było „polatać” na miotle, „zgubić swój cień” tak jak Piotruś Pan, a także przygotować własnoręcznie pamiątkę z Farmy. Przejście przez „tunel zapomnienia” oraz „labirynt luster” okazało się bardzo trudne dla kadry wycieczki.
Po obiedzie oraz lodowym deserze przyszedł czas na aktywny relaks. Plac zabaw z różnymi atrakcjami cieszył się ogromną popularnością.
6 godzinne atrakcje minęły tak szybko, że nikt nie chciał wracać do Lublina.
Dziękujemy Stowarzyszeniu Miłośników Tańca w Lublinie za ufundowanie wyjazdu dla grupy 30-tu naszych uczniów.