Wycieczka do stadniny koni ARIZONA

14 czerwca 2017 roku odbył się w naszej szkole Dzień Wychowawczy. Uczestniczące w nim klasy 1-3 wraz z wychowawcami i Rodzicami wyjechały do stadniny koni „Arizona” znajdującej się w Jakubowicach Konińskich. Mimo pochmurnej i chłodnej aury dzieci przybyły na miejsce pełne ciekawości i niepewności. Najbardziej oczekiwaną atrakcją miały bowiem być przejażdżki na koniach oraz ich karmienie. Niektórzy z odwagą i pełną radością korzystali z tej atrakcji, ale byli też tacy, którzy musieli pokonać swoje lęki  aby wsiąść na konia. Na dzieci czekały też zabawy i gry przygotowane przez panie animatorki. Z powodu chłodu i zimna wszyscy z chęcią wzięli udział w pieczeniu kiełbasek przy ognisku, które tego dnia smakowały wyjątkowo. Ogrodzony teren i swoboda ruchu pozwoliły dzieciom na rozładowanie ogromnych pokładów energii. Sprzyjały temu również drabinki, zjeżdżalnie i huśtawki udostępnione wszystkim uczestnikom. Nasi uczniowie spędzili miło i ciekawie czas na łonie natury. Do szkoły wrócili pełni wrażeń i z uśmiechem na twarzy, co było dowodem na to, że dzień można zaliczyć do udanych.