Wycieczka na Felin

Pobyt na świeżym powietrzu w obecnych czasach, jest dla wszystkich tym, na co długo czekaliśmy. Korzystając więc z możliwości oraz ładnej pogody, we czwartek 20 maja, uczniowie klas 1B, 2A i 3F wybrali się na „Ścieżkę Edukacyjną” przy Uniwersytecie Przyrodniczym na Felinie. Zobaczyliśmy tam alpaki, konie, krowy, kozy, kucyka oraz pasiekę, na której stało mnóstwo uli. Uczniowie dowiedzieli się, jak postępować  z poszczególnymi zwierzętami oraz dlaczego tak ważne jest, aby dbać   o pszczoły. Zwiedziliśmy też sad, gdzie kwitnące w różnych kolorach drzewa wyglądają naprawdę pięknie. Uczniowie dowiedzieli się również jak powstaje owoc oraz że ogromną zasługę mają tu właśnie pszczoły, dzięki którym owoce na drzewach rozwijają się. Był to ciekawy i udany dzień.