Zapraszamy na wystawy prac plastycznych naszych uczniów

W dniu 15 listopada br. w C.H. Plaza przy ul. Lipowej 13 w Lublinie odbyło się otwarcie wystawy plastycznej pt.: „Lublin w oczach dziecka„. Prace wykonali mali artyści z Szkoły Podstawowej nr 26 im. Janusza Korczaka i Gimnazjum 20 w Lublinie pod kierunkiem nauczycieli plastyki.  Inwencja twórcza uczniów inspirowana była znajomością zakątków i zabytków architektonicznych Lublina. Dzięki możliwości eksponowania prac plastycznych w Galerii Plaza nasi uczniowie mogą integrować się ze społeczeństwem i brać udział w życiu kulturalnym naszego miasta. Prace wykonane są techniką różną (farba plakatowa, pastela, wyklejanka, wydzieranka). Wystawa potrwa do grudnia  na  I piętrze – obok kafejki COSTA COFFEE.

C. H. E.Leclerc / obok Kulturomaniaka/ przy ul. Zana w Lublinie została otwarta w dniu 17 listopada br. również wystawa prac plastycznych uczniów naszej szkoły pt.: „Powiew jesieni”. Prezentowane prace są o tematyce jesiennej.
 Obecnie w Bibliotece /MBP im H. Łopacinskiego przy ul. Juranda 7/ prezentowana jest również wystawa prac plastycznych naszych uczniów o tematyce jesiennej, wykonane pod kierunkiem wychowawców ze świetlicy szkolnej.

Serdecznie zapraszamy na wystawy -organizatorzy.