XXVI Taneczne Spotkania Mikołajkowo – Gwiazdkowe

Tradycją szkoły są organizowane od 1991 roku taneczne koncerty z Mikołajem. W tym roku Formacja Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA, która jest inicjatorem i organizatorem wydarzenia zaprosiła społeczność Zespołu Szkół Nr 4 im. Janusza Korczaka w Lublinie dnia 5 grudnia do Centrum Kultury w Lublinie na  XXVI Taneczne Spotkania Mikołajkowo – Gwiazdkowe . W programie artystycznym do znanych i lubianych piosenek wykonywanych przez uczniów Szkoły Muzycznej YAMAHA oraz solistów Janowskiego Ośrodka Kultury zatańczyli: Formacja Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA oraz gościnnie pary dziecięce i młodzieżowe z Klubu Tańca Towarzyskiego JUMP.  Dodatkową atrakcją były zdjęcia klasowe z Mikołajem oraz lubiane przez dzieci słodycze.

Dzień po  Tanecznych Spotkaniach Mikołajkowo – Gwiazdkowych Naszą Szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Każdy uczeń otrzymał paczkę świąteczną ufundowaną przez długoletniego sponsora – firmę CBM Polska sp. z o.o. z Jackowa.

Dziękujemy!