XXX Międzynarodowy Bieg Solidarności „Lubelski Lipiec 1980”

XXX  Międzynarodowy Bieg Solidarności „Lubelski Lipiec 1980”

Dnia 03.06.2023 r. uczniowie: Aleksandra Wyrwas, Kacper Sobot, Marek Filipek, Bartłomiej Kolano, Marcel Rejak, Kornel Sitko, Paweł Cięszczyk, Oskar Witkowski, Tomasz Lachewicz, Jakub Brodziak, Igor Zawiślak, Alan Mrozowski, Mikołaj Nazim, Aleksandra Chojnacka, Kacper Milcz, Oliwia Małek reprezentowali  naszą szkołę  w jubileuszowym XXX Międzynarodowym Biegu Solidarności w kategorii dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością a Pan wicedyrektor Piotr Mochol startował w biegu  w kategorii – rodziców i nauczycieli. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe koszulki oraz medale, a najlepsi w poszczególnych kategoriach nagrody rzeczowe.

Bieg młodzieżowy niepełnosprawnych szkoły podstawowe  klasy 5-6 :

I miejsce – Paweł Cięszczyk

II miejsce – Jakub Brodziak

III miejsce – Kacper Milcz

Bieg młodzieżowy niepełnosprawnych szkoły podstawowe klasy 7-8:

I miejsce – Marek Filipek

II miejsce – Kacper Sobot

III miejsce – Bartłomiej Kolano

Gratulacje dla  uczniów, którzy stanęli na podium oraz dla wszystkich, którzy brali udział w biegu za odwagę, wytrwałość i dotarcie do mety.

Jesteśmy z Was dumni!