Zabawa karnawałowa

Dnia 8 02.2019 roku w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa .

Sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Impreza rozpoczęła się od powitania miłymi słowami przez Panie prowadzące, które zaprosiły wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Oprócz tańców, były również konkursy, w których mogli brać udział wszyscy bawiący się uczniowie. W czasie zabawy wybrani zostali również król i królowa balu.

Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.

Niestety radosna chwila musiała dobiec końca.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, organizatorom, sponsorom, nauczycielom i pomagającym rodzicom – serdecznie dziękujemy.